Aktualności

11/23/2018

PROFILAKTYKA – MILOWY KROK DO ZDROWIA JAMY USTNEJ

Drodzy Pacjenci,

miło nam poinformować, iż z pasji i zaangażowania naszej radentowskiej wspólnoty, zrodził się pomysł stworzenia profesjonalnego gabinetu higienizacji, prowadzonego przez nasze dyplomowane higienistki stomatologiczne.

               

Zamysłem projektu, poza wykonywaniem tradycyjnych zabiegów profilaktyczno-leczniczych, jest także edukacja prozdrowotna pacjentów w różnym wieku, skupiająca się w głównej mierze na:

» kształtowaniu prawidłowych nawyków związanych z higieną jamy ustnej u dzieci i dorosłych,

» przedstawieniu zagrożeń i dalekosiężnych skutków nieodpowiedniej higieny jamy ustnej,

» doborze artykułów do higieny, odpowiadających indywidualnym potrzebom pacjenta,

» instruktażu higieny jamy ustnej,

» ukierunkowywaniu pacjentów w zakresie odpowiednio zbilansowanej diety, wspomagającej prawidłowe funkcjonowanie zdrowia jamy ustnej,

» przygotowaniu pacjenta do właściwego leczenia u lekarza prowadzącego,

» opiece pozabiegowej, przydatnej do utrwalenia efektów przeprowadzonego leczenia,

Na koniec, w razie potrzeby, nasze higienistki odpowiedzą na Państwa pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości z zakresu wykonywanej przez siebie pracy.

Jeśli od ostatniego spotkania z Twoją higienistką minęło więcej niż pół roku – nie zwlekaj i już dziś umów się na wizytę kontrolną.

Serdecznie zapraszamy!

 

 

Formularz kontaktowy

Załącznik (opcjonalnie):

Na podstawie art 9 ust 2 RODO i ustawy z dn. 10.05.2018 r. DZ.U z dn. 24.05.2018 poz. 1000 wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na niniejsze zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Więcej informacji na temat polityki prywatności firmy na naszej stronie. Administratorem danych osobowych jest Ra-Dent Stomatologia-Protetyka Rafał Zawojski.