Korekta Uśmiechu

W każdym wieku możesz wyglądać pięknie i młodo

Klinika RaDent to miejsce stworzone dla wszystkich tych, którzy pragną poprawić swój wygląd, kondycje skóry oraz zredukować oznaki starzenia. Każdy zabieg estetyczny poprzedzony jest konsultacją lekarską oraz rzetelnym wywiadem.

21559761_l

Pragniemy udostępnić naszym Klientom najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie pielęgnacji i dbałości o urodę. Stale wprowadzamy nowe techniki, które umożliwiają usuwanie zmarszczek poprawę sprężystości i kondycji skóry. Pracujemy na sprawdzonych preparatach o najwyższej jakości, zapewniając bezpieczeństwo. Profilaktyka i zabiegi dobrane odpowiednio przez lekarza sprawiają, że wyglądamy świeżo i naturalnie. Dbamy o wysoki standard, miłą atmosferę oraz satysfakcję naszych Pacjentów.

Nasza oferta obejmuje:

  •   Botox (toksyna botulinowa)
  •   Wypełnianie zmarszczek (kwas hialuronowy – wypełniacz)
  •   Korekta ust
  •   Wolumetria/Korekta oczu
  •   Mezoterapia igłowa(skóry głowy i twarzy)

Wymienione wyżej profesjonalnie wykonane zabiegi sprawią, że skóra zachowa młody i piękny wygląd na wiele lat.

Wszystkie zabiegi w naszym gabinecie wykonywane są przez lekarza.

Formularz kontaktowy

Załącznik (opcjonalnie):

Na podstawie art 9 ust 2 RODO i ustawy z dn. 10.05.2018 r. DZ.U z dn. 24.05.2018 poz. 1000 wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na niniejsze zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Więcej informacji na temat polityki prywatności firmy na naszej stronie. Administratorem danych osobowych jest Ra-Dent Stomatologia-Protetyka Rafał Zawojski.