Korekta Uśmiechu

W każdym wieku możesz wyglądać pięknie i młodo

Klinika Ra-Dent to miejsce stworzone dla wszystkich tych, którzy pragną poprawić swój wygląd, samoocenę i samopoczucie. Każdy zabieg estetyczny poprzedzony jest konsultacją lekarską oraz rzetelnym wywiadem.

21559761_l

Pragniemy udostępnić naszym Klientom najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie zabiegów eststycznych. Stale wprowadzamy nowe technologie, które umożliwiają usuwanie zmarszczek, poprawę sprężystości i kondycji skóry. Pracujemy na sprawdzonym sprzęcie, preparatach o najwyższej jakości. Profilaktyka i zabiegi dobrane indywidualnie przez jednego z naszych specjalistów sprawiają, że wyglądamy świeżo i naturalnie. Dbamy o wysoki standard, miłą atmosferę oraz satysfakcję naszych Pacjentów.

Nasza oferta obejmuje głównie zabiegi wykonywane przy użyciu toksyny botulinowej (botoksu), pomagające zwalczać bruksizm (zgrzytanie zębami, ścieranie zębów), czy problemy ze żwaczami.

 

 

Wszystkie zabiegi w naszym gabinecie wykonywane są przez lekarza.

Formularz kontaktowy

Załącznik (opcjonalnie):

Na podstawie art 9 ust 2 RODO i ustawy z dn. 10.05.2018 r. DZ.U z dn. 24.05.2018 poz. 1000 wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na niniejsze zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Więcej informacji na temat polityki prywatności firmy na naszej stronie. Administratorem danych osobowych jest Ra-Dent Stomatologia-Protetyka Rafał Zawojski.