Jak dbamy o naszych pacjentów

 • Przed rozpoczęciem leczenia przeprowadzamy z Pacjentem wywiad,  aby zapoznać się z wszelkimi dolegliwościami i problemami z jakimi się do nas zgłosił. Następnie proponujemy najkorzystniejszy, pod kątem zdrowia oraz finansowym, indywidualny plan leczenia. Dzięki współpracy z firmą finansową ratalnie.com Pacjent może skorzystać z usług na preferencyjnych warunkach, zapewniając ciągłość leczenia. Zadzwoń i dowiedz się o warunkach finansowania.
 • Staramy się, by nasi Pacjenci byli objęci szczególną opieką, dlatego przed podjęciem leczenia przeprowadzamy dokładną diagnostykę. Lekarze analizują dane uzyskane przy pomocy nowoczesnej technologii tj. RTG punktowe z radiowizjografią, pantomogram i – jeśli zachodzi tak potrzeba – kierujemy na dodatkowe badania z użyciem tomografu komputerowego lub cefalometrii. Dowiedz się jak ważna jest diagnostyka.
 • W naszej Klinice stosujemy nowoczesne bezbolesne metody znieczulania, dzięki czemu możemy zaproponować naszemu Pacjentowi zabiegi stomatologiczne w najwyższym komforcie – dowiedz się więcej o stosowanych u nas metodach.
 • Komfortowe warunki leczenia – bez względu na pogodę panującą za oknem,  Pacjenci czują się w gabinecie komfortowo i wygodnie. Gabinety Ra-dent wyposażone są bowiem w wygodne fotele dentystyczne, klimatyzację oraz wentylację mechaniczną. W przypadku przedłużającego się zabiegu,  na życzenie Pacjentów,  serwujemy zimne i ciepłe napoje. W tle płynie relaksująca muzyka lub ulubiony program w telewizji.
 • W dzisiejszych czasach większość z nas jest zabiegana i trudno pamiętać o wszystkich ważnych zajęciach,  w związku z tym przed każdą wizytą wysyłamy informację sms-em lub e-mailem z przypomnieniem o wizycie. Na Państwa życzenie przypominamy także o wizycie kontrolnej, którą powinniśmy odbywać co ok. 6 miesięcy.
 • Szczególnie dbamy o bezpieczeństwo naszych Pacjentów i kładziemy ogromny nacisk na procesy dezynfekcji i sterylizacji. Stosujemy wysoko stężone płyny dezynfekcyjnych, nowoczesne myjki ultradźwiękowe i autoklawy najnowszej generacji. Sprzęt stomatologiczny podlega ścisłej kontroli i regularnym przeglądom technicznym.
 • Na wizyty przyjmujemy naszych Pacjentów punktualnie i ograniczamy do minimum konieczność oczekiwania na wejście do gabinetu.
 • Idziemy z duchem czasu, więc lekarze regularnie uczestniczą w kurskonferencjach, sympozjach, stażach specjalizacyjnych, dokształcają się w Polsce i w innych krajach, np. Austrii, Niemczech czy USA. Pacjentom zapewniamy bezpieczeństwo na najwyższym poziomie stosując wszelkie procedury leczenia i bazując na uznanych w świecie autorytetach – zapraszamy do Naszej galerii z certyfikatami.
 • Nasza praca jest naszą pasją. Pacjent jest dla nas ważny zarówno w trakcie procesu leczenia jak i po jego zakończeniu. W trakcie leczenia cały czas kontrolujemy wykonywaną przez siebie pracę m.in. poprzez wykonywanie dokładnej dokumentacji procesu leczenia za pomocą aparatu cyfrowego. Dbamy o precyzję wykonania leczenia poprzez wykorzystanie mikroskopu zabiegowego – przeczytaj do czego służy mikroskop w stomatologii.
 • Świadczmy usługi na najwyższym poziomie i udzielamy gwarancji na wykonane leczenie. Pacjent uzyskuje gwarancję w formie pisemnej po zakończeniu całego procesu leczenia. Przeczytaj o szczegółowych warunkach gwarancji.
 • W Gabinecie Ra-dent oferujemy kompleksowe leczenie więc nasi Pacjenci nie muszą poszukiwać specjalistów tj.  implantologa, periodontologa czy chirurga. Poznaj Naszych Lekarzy Specjalistów wielu dziedzin stomatologii.
 • Pacjent sam może śledzić cały proces leczenia poprzez monitory, które znajdują się przy fotelu dentystycznym. Lekarze dentyści używają wówczas kamer wewnątrz ustnych i radiowizjografii cyfrowej.
 • Zatrudniamy wykwalifikowane asystentki i recepcjonistki, które są dla naszych Pacjentów i lekarzy wsparciem na każdym etapie procesu leczenia. W recepcji Pacjent uzyska informację do jakiego lekarza dentysty ze swoimi problemami powinien się udać, na życzenie otrzyma wodę, kawę lub herbatę, a asystentka zadba o komfort psychiczny podczas leczenia.

Formularz kontaktowy

Załącznik (opcjonalnie):

Na podstawie art 9 ust 2 RODO i ustawy z dn. 10.05.2018 r. DZ.U z dn. 24.05.2018 poz. 1000 wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na niniejsze zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Więcej informacji na temat polityki prywatności firmy na naszej stronie. Administratorem danych osobowych jest Ra-Dent Stomatologia-Protetyka Rafał Zawojski.