Poznaj naszą praktykę

Centrum Stomatologiczne Ra-Dent jest nowoczesną i doskonale wyposażoną kliniką stomatologiczną, zajmującą się kompleksowym leczeniem naszych Pacjentów. Dzięki naszemu ciągłemu zaangażowaniu w podnoszenie kwalifikacji na kursach w kraju i za granicą, zapewniamy Państwu usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie. Zespół lekarzy specjalistów dba o zdrowy uśmiech naszych Pacjentów, wykorzystując nowoczesne technologie współczesnej stomatologii. Tym, co nas wyróżnia jest nie tylko indywidualne podejście do Pacjenta, lecz także najwyższej jakości materiały, nowoczesny sprzęt oraz niezwykle komfortowe warunki leczenia.

Zajmujemy się trudnymi przypadkami chirurgii, periodontologii (chorobami dziąseł), ortodoncji i stomatologii estetycznej. Specjalizujemy się w protetyce, stosując ciekawe rozwiązania np. dla natychmiastowego poprawienia stabilizacji protezy całkowitej stosujemy amerykańskie miniimplanty. Zabieg ten jest bezinwazyjny, bezbolesny, jednoczasowy.  W celu uzyskania lepszego efektu leczenia endodontycznego (kanałowego) oraz chirurgicznego stosujemy również ozon . Gabinety wyposażone są m.in. w mikroskop pomocny w leczeniu kanałowym, pantomogram czy radiowizjografię cyfrową.

 

ZAUFAŁO JUŻ NAM 15 000 KLIENTÓW Z POLSKI, NIEMIEC I SKANDYNAWII

DOŁĄCZ DO NAS JUŻ DZIŚ

 WASZ PIĘKNY UŚMIECH JEST DLA NAS WAŻNY

Formularz kontaktowy

Załącznik (opcjonalnie):

Na podstawie art 9 ust 2 RODO i ustawy z dn. 10.05.2018 r. DZ.U z dn. 24.05.2018 poz. 1000 wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na niniejsze zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Więcej informacji na temat polityki prywatności firmy na naszej stronie. Administratorem danych osobowych jest Ra-Dent Stomatologia-Protetyka Rafał Zawojski.