Referencje

POZNAJ OPINIE NASZYCH PACJENTÓW

Zdobyliśmy zaufanie sportowców, aktorów i ludzi show biznesu, dla których piękny uśmiech jest narzędziem pracy.

Pacjentami naszej kliniki są m.in.:

 

                      

 

                 

 

         

 

 

ZAUFAŁO NAM JUŻ PONAD 15 000 PACJENTÓW Z POLSKI, NIEMIEC I SKANDYNAWII

 

I can confirm by direct experience that the Ra-dent provides services of the highest possible quality. The staff is trained and willing to solve any problem. The communications for the appointments from/to Ra-dent are taken with maximum efficiency and effectiveness. Overall rating: excellent from all points of view. ”

~ Maurizio Melfa

 

” Polecam tą klinikę, ma naprawdę bardzo wysoki poziom i jest tania. Często korzystam z jej usług i nie mam złego zdania na jej temat. Bardzo podoba mi się w niej nowoczesność i prostota.  Z pewnością będę tam częstym klientem.”

~ Karolina

 

 

” To gabinet na najwyższym poziomie! Efekty – znakomite ! Byłam, oglądałam a teraz…..nabieram odwagi by poddać sie kuracji. Oby starczyło mi samozaparcia i gotówki.”

~ Irena

 

” Polecam tę klinikę, jestem jej częstym bywalcem, więc wiem, że jest nowoczesna i tania. Zawsze byłam zadowolona z leczenie i mam bardzo dobre zdanie na jej temat. Spokojnie mogę iść tam ponownie, bo wiem, że będzie dobrze.”

~ Andżela

 

 

“Profesjonalnie i na najwyższym europejskim poziomie. Klinika super, atmosfera, podejście do pacjenta rewelacja. Ceny przystępne, jeszcze nie raz się tam wybiorę jak będzie taka potrzeba.”

~Anita

 

 

Przeczytaj więcej opinii na naszym Facebooku!

 

 

” Co tu dużo gadać…po prostu dobry specjalista i – zaznaczam- tani! Polecam!

Z poważaniem, Krzysztof z Malmo ”

 

“Pełen profesjonalizm, fachowa wiedza i sensowne rozwiązania. Absolutnie fantastyczny stomatolog. Korzystam z usług tego gabinetu od kilku lat, co jest wystarczającym powodem, by go polecać. ”

 

” Szczerze polecam ten gabinet stomatologiczny. Świetna obsługa i wysoka jakość świadczonych usług. Korzystałem z usług wielu stomatologów, ale jak trafiłem do Ra-dentu, to już nie szukam dalej.”

 

” Zawsze bałem się stomatologa …. Po pierwszej wizycie w tym gabinecie od razu poczułem rodzinną atmosferę . Dzisiaj jestem już po czwartej wizycie i stwierdzam ,że wszystko zalezy od lekarza . W tym gabinecie naprawdę pacjent jest obsługiwany profesjonalnie . Szczerze polecam . ”

Zadowolony pacjent

 

 

Przekonaj się dlaczego warto wybrać gabinet Ra-Dent. Umów się na wizytę i dołącz do grona naszych zadowolonych Pacjentów!

 

Formularz kontaktowy

Załącznik (opcjonalnie):

Na podstawie art 9 ust 2 RODO i ustawy z dn. 10.05.2018 r. DZ.U z dn. 24.05.2018 poz. 1000 wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na niniejsze zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Więcej informacji na temat polityki prywatności firmy na naszej stronie. Administratorem danych osobowych jest Ra-Dent Stomatologia-Protetyka Rafał Zawojski.