Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; Youtube_shortcode has a deprecated constructor in /usr/home/radent/domains/ra-dent.com.pl/public_html/wp-content/plugins/youtube-shortcode/youtube-shortcode.php on line 25 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/radent/domains/ra-dent.com.pl/public_html/wp-content/plugins/types/vendor/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 646 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/radent/domains/ra-dent.com.pl/public_html/wp-content/plugins/types/vendor/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 663 RA-DENT Stomatologia i Protetyka Rafał Zawojski - Szczecin

Aktualności

05/30/2015

1 czerwiec Dzień Dziecka – zadbaj o piękny i zdrowy uśmiech Twojego dziecka

Z okazji Dnia dziecka składamy serdeczne życzenia wszystkim małym i dużym dzieciom. Przede wszystkim uśmiechu na twarzy, długiego dzieciństwa i jak najwięcej radosnych chwil zarówno w przedszkolu jak i w szkole.

A w ramach prezentu przygotowaliśmy  dla wszystkich dzieci, które nie ukończyły 18 roku życia specjalną  ofertę. Tylko w czerwcu oferujemy zniżkę 50% na sedację wziewną z użyciem mieszaniny gazów w postaci podtlenku azotu oraz tlenu.

 

A więc zamiast kwoty 100 zł za 30 min sesję w miesiącu czerwcu zapłacisz tylko kwotę 50 zł
plus
tylko w czerwcu maseczka do sedacji na własność w kwocie 15 zł zamiast 30 zł.

Aby otrzymać zniżkę zadzwoń do dnia 8 czerwca i umów dziecko na wizytę konsultacyjną. Umawiając wizytę koniecznie powiedz, że dziecko będzie korzystało z sedacji wziewnej. Aby otrzymać 50% zniżkę należy stawić się na wizytę do dnia 30 czerwca. A jeśli nasz mały Pacjent wykaże się szczególną odwagą otrzyma po wizycie nagrodę 🙂

Koniecznie przeczytaj kiedy nie możemy stosować sedacji wziewnej. I do miłego zobaczenia 🙂

Formularz kontaktowy

    Załącznik (opcjonalnie):

    Na podstawie art 9 ust 2 RODO i ustawy z dn. 10.05.2018 r. DZ.U z dn. 24.05.2018 poz. 1000 wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na niniejsze zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Więcej informacji na temat polityki prywatności firmy na naszej stronie. Administratorem danych osobowych jest Ra-Dent Stomatologia-Protetyka Rafał Zawojski.