Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; Youtube_shortcode has a deprecated constructor in /usr/home/radent/domains/ra-dent.com.pl/public_html/wp-content/plugins/youtube-shortcode/youtube-shortcode.php on line 25 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/radent/domains/ra-dent.com.pl/public_html/wp-content/plugins/types/vendor/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 646 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/radent/domains/ra-dent.com.pl/public_html/wp-content/plugins/types/vendor/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 663 RA-DENT Stomatologia i Protetyka Rafał Zawojski - Szczecin

Aktualności

11/27/2020

Stomatologiczny Black Week.

Kochani,

Black Friday za nami. Mam nadzieję, że udało Wam się upolować, jakieś nieziemskie okazje. Jeśli jednak nie – nic straconego!

U nas bowiem czas promocji trwa nadal! Idąc za ciosem, zapraszamy Was na stomatologiczny BLACK WEEK. 

W najbliższych dniach możecie skorzystać z możliwości nieinwazyjnego, nowoczesnego i niezwykle komfortowego leczenia laserem LightWalker w niewiarygodnie atrakcyjnej cenie.

Zasady promocji:
  • aby skorzystać z promocji należy umówić termin wizyty telefonicznie najpóźniej do 04.12.2020 (wizyty będą realizowane maksymalnie do końca grudnia bieżącego roku)
  • zniżka 40% obejmuje wszystkie zabiegi wykonywane najnowszej generacji laserem LightWalker
  • powyższa oferta będzie ważna w okresie od 28.11.2020 do 04.12.2020 r.
  • umawiając wizytę należy powołać się na hasło: BLACK40

Formularz kontaktowy

    Załącznik (opcjonalnie):

    Na podstawie art 9 ust 2 RODO i ustawy z dn. 10.05.2018 r. DZ.U z dn. 24.05.2018 poz. 1000 wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na niniejsze zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Więcej informacji na temat polityki prywatności firmy na naszej stronie. Administratorem danych osobowych jest Ra-Dent Stomatologia-Protetyka Rafał Zawojski.