Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; Youtube_shortcode has a deprecated constructor in /usr/home/radent/domains/ra-dent.com.pl/public_html/wp-content/plugins/youtube-shortcode/youtube-shortcode.php on line 25 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/radent/domains/ra-dent.com.pl/public_html/wp-content/plugins/types/vendor/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 646 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/radent/domains/ra-dent.com.pl/public_html/wp-content/plugins/types/vendor/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 663 RA-DENT Stomatologia i Protetyka Rafał Zawojski - Szczecin

Aktualności

02/06/2019

8 PRZEGLĄD FILMÓW O GÓRACH “O! GÓRY”

Drodzy Pacjenci,

w dniach 14-17 lutego w auli Wydziału Elektrycznego Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego odbędzie się już ósma Edycja Przeglądu Filmów O Górach “O! GÓRY”. Po raz kolejny mamy przyjemność znaleźć się w gronie Partnerów tegoż wydarzenia.

W imieniu Organizatorów zapraszamy na filmową ucztę wszystkich tych, którzy nie mogą się oprzeć zapierającym dech w piersiach górskim pejzażom.

INFORMACJA PRASOWA O-GÓRY-2019-Informacja-prasowa

Formularz kontaktowy

    Załącznik (opcjonalnie):

    Na podstawie art 9 ust 2 RODO i ustawy z dn. 10.05.2018 r. DZ.U z dn. 24.05.2018 poz. 1000 wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na niniejsze zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Więcej informacji na temat polityki prywatności firmy na naszej stronie. Administratorem danych osobowych jest Ra-Dent Stomatologia-Protetyka Rafał Zawojski.