Aktualności

05/17/2021

“Chrapanie jest piłą snu…”

Drodzy Pacjenci,

wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, nawiązaliśmy współpracę z OliMedica Centrum Medyczne, jednym z najbardziej nowoczesnych ośrodków w Polsce, zajmujących się szeroko pojętą diagnostyką i terapią chrapania oraz bezdechu sennego.

W sytuacji, gdy chrapanie ma bardziej skomplikowane, medyczne podłoże, z którym laser LightWalker nie będzie w stanie sobie poradzić, spokojny sen pomogą Ci odzyskać właśnie specjaliści z zaprzyjaźnionego Centrum Medycznego OLOMEDICA.

Opieką otoczy Was tam lek.med. Aleksander Żmudziński – specjalista laryngolog, ekspert w diagnostyce i leczeniu chrapania oraz bezdechu sennego.

Dr Aleksander posiada ponad 30-letnie ugruntowane doświadczenie kliniczne. Jego zainteresowania zawodowe oscylują wokół diagnostyki oraz leczenia dzieci i dorosłych. Zagadnienia, którym się poświęca to m.in. choroby uszu, nosa, gardła oraz zatok. Jest ekspertem w diagnostyce i leczeniu chrapania oraz bezdechu sennego. W ramach struktury Olimedica Centrum Medycznego prowadzi prężnie działające i cieszące się uznaniem Centrum Leczenia Chrapania I Bezdechu Sennego.

 W swojej pracy wykorzystuje najnowocześniejszy sprzęt do diagnostyki chrapania i bezdechu, a mianowicie urządzenie polisomnograficzne Alice One Night oraz Watch Pad 200 służące do diagnostyki bezdechu w warunkach domowych.

Olbrzymi wachlarz nowoczesnych technologii zabiegowych daje nam realną szansę na stworzenie idealnego planu leczenia i komfortowe, bezpieczne pozbycie się kłopotliwej dolegliwości.

Zachęcamy do kontaktu.

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Formularz kontaktowy

    Załącznik (opcjonalnie):

    Na podstawie art 9 ust 2 RODO i ustawy z dn. 10.05.2018 r. DZ.U z dn. 24.05.2018 poz. 1000 wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na niniejsze zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Więcej informacji na temat polityki prywatności firmy na naszej stronie. Administratorem danych osobowych jest Ra-Dent Stomatologia-Protetyka Rafał Zawojski.