Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; Youtube_shortcode has a deprecated constructor in /usr/home/radent/domains/ra-dent.com.pl/public_html/wp-content/plugins/youtube-shortcode/youtube-shortcode.php on line 25 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/radent/domains/ra-dent.com.pl/public_html/wp-content/plugins/types/vendor/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 646 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/radent/domains/ra-dent.com.pl/public_html/wp-content/plugins/types/vendor/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 663 RA-DENT Stomatologia i Protetyka Rafał Zawojski - Szczecin

Aktualności

05/18/2015

I miejsce w kategorii “Najpopularniejszy gabinet Stomatologiczny” w Plebiscycie “Hipokrates”

Pragniemy poinformować, iż Gabinet Ra-Dent Stomatologia-Protetyka zajął I miejsce w kategorii “Najpopularniejszy Gabinet Stomatologiczny” w Plebiscycie “Hipokrates”. Wyróżnienie to świadczy o tym, że podejmowane przez nas działania przynoszą świetne efekty, co znajduje uznanie w dość szerokim gronie naszych pacjentów i podopiecznych. Dziękujemy każdemu z osobna za oddane na nas głosy oraz za to, że jesteście z nami.

Scan0001

 

Formularz kontaktowy





    Załącznik (opcjonalnie):

    Na podstawie art 9 ust 2 RODO i ustawy z dn. 10.05.2018 r. DZ.U z dn. 24.05.2018 poz. 1000 wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na niniejsze zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Więcej informacji na temat polityki prywatności firmy na naszej stronie. Administratorem danych osobowych jest Ra-Dent Stomatologia-Protetyka Rafał Zawojski.