Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; Youtube_shortcode has a deprecated constructor in /usr/home/radent/domains/ra-dent.com.pl/public_html/wp-content/plugins/youtube-shortcode/youtube-shortcode.php on line 25 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/radent/domains/ra-dent.com.pl/public_html/wp-content/plugins/types/vendor/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 646 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/radent/domains/ra-dent.com.pl/public_html/wp-content/plugins/types/vendor/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 663 RA-DENT Stomatologia i Protetyka Rafał Zawojski - Szczecin

Aktualności

02/27/2018

laserowe usuwanie nadziąślaków

Nadziąślak (łac.epulis) to łagodna zmiana błony śluzowej w obrębie dziąsła. Mimo, że jest to zmiana o charakterze nienowotworowym, wskazana jest jak najszybsza diagnostyka guzka.

Przyczyny powstawania:

uraz

zaburzenia hormonalne

nieodpowiednia higiena jamy ustnej

choroby przyzębia

nieodpowiednio zbilansowana dieta (brak witamin)

Możliwe objawy w zależności od rodzaju nadziąslaków:

krwawienie

owrzodzenie w okolicy guzka

trudności z jedzeniem

uczucie ściągnięcia dziąsła

W naszym gabinecie, do leczenia tego typu schorzeń, polecamy zabieg z użyciem lasera stomatologicznego LightWalker.

     

Zalety laseroterapii:

~ krótszy czas zabiegu

~ krótszy czas gojenia

~ właściwości antybakteryjne

~ brak uszkodzeń termicznych tkanek otaczających nadziąślaka

~ dużo mniejsze ryzyko wystąpienia infekcji pozabiegowych u pacjentów

~ brak konieczności zakładania szwów

Zachęcamy do umówienia terminu wizyty

Formularz kontaktowy

    Załącznik (opcjonalnie):

    Na podstawie art 9 ust 2 RODO i ustawy z dn. 10.05.2018 r. DZ.U z dn. 24.05.2018 poz. 1000 wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na niniejsze zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Więcej informacji na temat polityki prywatności firmy na naszej stronie. Administratorem danych osobowych jest Ra-Dent Stomatologia-Protetyka Rafał Zawojski.