Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; Youtube_shortcode has a deprecated constructor in /usr/home/radent/domains/ra-dent.com.pl/public_html/wp-content/plugins/youtube-shortcode/youtube-shortcode.php on line 25 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/radent/domains/ra-dent.com.pl/public_html/wp-content/plugins/types/vendor/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 646 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/radent/domains/ra-dent.com.pl/public_html/wp-content/plugins/types/vendor/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 663 RA-DENT Stomatologia i Protetyka Rafał Zawojski - Szczecin

Aktualności

04/14/2015

RA-DENT w Plebiscycie “HIPOKRATES” w kategorii na najpopularniejszy gabinet stomatologiczny

Czy już wiesz, że nasz gabinet RaDent został zgłoszony do Plebiscytu „Hipokrates”, w kategorii Najpopularniejszy gabinet stomatologiczny w powiecie polickim i szczecińskim?

Laureatami plebiscytu zostaną osoby, przychodnie lekarskie oraz gabinety stomatologiczne, które uzyskają największą liczbę głosów w swojej kategorii.

Głosowanie potrwa do 30 kwietnia br. więc zapraszamy Ciebie serdecznie do głosowania na Nasz i Twój najpopularniejszy i najbardziej przyjazny gabinet stomatologiczny w naszym regionie

Wyślij sms pod nr 72355 o treści ZS.431

Dziękujemy za wasze głosy! 😉

Formularz kontaktowy

    Załącznik (opcjonalnie):

    Na podstawie art 9 ust 2 RODO i ustawy z dn. 10.05.2018 r. DZ.U z dn. 24.05.2018 poz. 1000 wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na niniejsze zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Więcej informacji na temat polityki prywatności firmy na naszej stronie. Administratorem danych osobowych jest Ra-Dent Stomatologia-Protetyka Rafał Zawojski.