Aktualności

08/26/2016

Targi Dziecko Mama Tata

Nie macie jeszcze żadnych planów na pierwszy weekend września?

Świetnie!

W dniach 3-4.09.2016 r. zachęcamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas pierwszej edycji  Targów Dziecko Mama Tata, odbywających się w hali widowiskowo-sportowej Azoty Arena.

Ta bezpłatna impreza dedykowana jest nie tylko osobom, które  swe Pociechy już posiadają, lecz również tym z Was, którzy założenie rodziny mają dopiero w planach.

Targi mogą także zainteresować firmy i przedsiębiorców z kręgu branży dziecięcej.

Dla nas natomiast będzie to idealna okazja, by  zaprezentować Państwu naszą  firmę oraz pokazać, w jaki sposób nasz Zespół dba o zdrowie swoich Pacjentów – tych najmłodszych i tych ciut starszych.

W programie bezpłatne przeglądy stomatologiczne, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami i wiele innych niespodzianek dla Dzieci i Rodziców:-)

Serdecznie zapraszamy!

Formularz kontaktowy

    Załącznik (opcjonalnie):

    Na podstawie art 9 ust 2 RODO i ustawy z dn. 10.05.2018 r. DZ.U z dn. 24.05.2018 poz. 1000 wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na niniejsze zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Więcej informacji na temat polityki prywatności firmy na naszej stronie. Administratorem danych osobowych jest Ra-Dent Stomatologia-Protetyka Rafał Zawojski.