Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; Youtube_shortcode has a deprecated constructor in /usr/home/radent/domains/ra-dent.com.pl/public_html/wp-content/plugins/youtube-shortcode/youtube-shortcode.php on line 25 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/radent/domains/ra-dent.com.pl/public_html/wp-content/plugins/types/vendor/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 646 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/radent/domains/ra-dent.com.pl/public_html/wp-content/plugins/types/vendor/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 663 RA-DENT Stomatologia i Protetyka Rafał Zawojski - Szczecin

Aktualności

12/01/2016

Targi Świąteczne

Coraz bliżej Święta…coraz bliżej Święta…

My już powoli zaczynamy czuć magię nadchodzącego małymi kroczkami Bożego Narodzenia, a Państwo?

Jeśli jeszcze nie, w imieniu Organizatorów i całego Zespołu Ra-Dent Stomatologia i Protetyka, zapraszamy Was serdecznie na Targi Świąteczne, które odbędą się 17-18/12/2016 r. w Hali Azoty Arena.

Będzie nam niezmiernie miło zobaczyć się z Państwem przy naszym firmowym stoisku, porozmawiać i przy okazji osobiście złożyć świąteczne i noworoczne życzenia.

W ramach programu, specjalnie dla Was i Waszych Bliskich, zaplanowaliśmy wiele atrakcji:

– bezpłatne przeglądy stomatologiczne połączone z instruktażem higieny jamy ustnej

– bezpłatne porady dentystyczne

– konkursy z nagrodami dla najmłodszych

– losowanie upominków stomatologicznych dla dorosłych uczestników Targów Świątecznych; do wygrania m.in. voucher ze zniżką 500 zł na wybielanie gabinetowe i zestawy do higieny jamy ustnej;

f0ddc64b

Organizatorzy gwarantują niezapomnianą świąteczną atmosferę przy dźwiękach pięknych kolęd. Z pewnego źródła wiemy również, że nasze Pociechy będą miały niepowtarzalną okazję spotkać Świętego Mikołaja i jego pomocników – sympatyczne Elfy!

Do zobaczenia!

Pozdrawiamy, Zespół Ra-Dent Stomatologia i Protetyka

Formularz kontaktowy

    Załącznik (opcjonalnie):

    Na podstawie art 9 ust 2 RODO i ustawy z dn. 10.05.2018 r. DZ.U z dn. 24.05.2018 poz. 1000 wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na niniejsze zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Więcej informacji na temat polityki prywatności firmy na naszej stronie. Administratorem danych osobowych jest Ra-Dent Stomatologia-Protetyka Rafał Zawojski.