Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; Youtube_shortcode has a deprecated constructor in /usr/home/radent/domains/ra-dent.com.pl/public_html/wp-content/plugins/youtube-shortcode/youtube-shortcode.php on line 25 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/radent/domains/ra-dent.com.pl/public_html/wp-content/plugins/types/vendor/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 646 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/radent/domains/ra-dent.com.pl/public_html/wp-content/plugins/types/vendor/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 663 RA-DENT Stomatologia i Protetyka Rafał Zawojski - Szczecin

Aktualności

11/20/2017

TNIEMY CENY Z CHIRURGICZNĄ PRECYZJĄ

Choć za oknem dżdżysto i mglisto, my mamy dla Was coś na osłodę przygnębiającej aury.

Musisz pilnie usunąć zęby mądrości?

A może stomatolog zalecił ekstrakcję korzeni przed właściwą pracą implantologiczną, czy protetyczną?

Zdajemy sobie sprawę, że tego typu “wypadki” losowe często powodują nadszarpnięcie domowego budżetu.

W związku z powyższym, miło nam poinformować, że do końca roku obniżamy ceny na zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej (m. in. chirurgiczne usunięcie zębów nr 8).

Na hasło “BIAŁA CHIRURGIA” otrzymasz od nas aż 40% zniżki!

Przed skorzystaniem z oferty zachęcamy do zapoznania się z REGULAMINEM.

Formularz kontaktowy

    Załącznik (opcjonalnie):

    Na podstawie art 9 ust 2 RODO i ustawy z dn. 10.05.2018 r. DZ.U z dn. 24.05.2018 poz. 1000 wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na niniejsze zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Więcej informacji na temat polityki prywatności firmy na naszej stronie. Administratorem danych osobowych jest Ra-Dent Stomatologia-Protetyka Rafał Zawojski.