Komfortowe leczenie

Drodzy Państwo, witamy Was w naszym świecie innowacyjności i nowoczesności.

Analizując potrzeby naszych pacjentów i wychodząc im naprzeciw, nieustannie poszerzamy nie tylko swoje umiejętności, lecz także wachlarz usług, dzięki którym jeszcze bardziej możemy zadbać o bezpieczeństwo i komfort w trakcie przebiegu Państwa leczenia stomatologicznego.

W naszym centrum stomatologicznym dbamy o to, by wizyta stomatologiczna i postać lekarza dentysty przestały kojarzyć się z bólem i nieprzyjemnymi doświadczeniami.

Stosujemy bezbolesne, innowacyjne metody terapii stomatologicznej, wśród których szczególnie rekomendujemy: laser stomatologiczny, bezpyłową piaskarkę AirFlow, sedację wziewną, czy leczenie kanałowe przy użyciu mikroskopu stomatologicznego.

Opieramy się na nowoczesnych materiałach i technologii stomatologicznej. Wykonujemy odpowiednie procedury lecznicze i protetyczne przywracające funkcje i estetykę uzębienia, dostosowując jednocześnie plan leczenia do możliwości finansowych pacjenta.

Gwarancja na leczenie

Na wszystkie usługi wykonane w gabinecie Ra-Dent nasi Pacjenci otrzymują gwarancję. Warunkiem jej udzielenia są wizyty kontrolne co najmniej dwa razy do roku lub w terminach ustalonych indywidualnie z lekarzem prowadzącym.

Zapoznaj się z wszystkimi warunkami gwarancji usług stomatologicznych.

Formularz kontaktowy

    Załącznik (opcjonalnie):

    Na podstawie art 9 ust 2 RODO i ustawy z dn. 10.05.2018 r. DZ.U z dn. 24.05.2018 poz. 1000 wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na niniejsze zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Więcej informacji na temat polityki prywatności firmy na naszej stronie. Administratorem danych osobowych jest Ra-Dent Stomatologia-Protetyka Rafał Zawojski.