Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; Youtube_shortcode has a deprecated constructor in /usr/home/radent/domains/ra-dent.com.pl/public_html/wp-content/plugins/youtube-shortcode/youtube-shortcode.php on line 25 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/radent/domains/ra-dent.com.pl/public_html/wp-content/plugins/types/vendor/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 646 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/radent/domains/ra-dent.com.pl/public_html/wp-content/plugins/types/vendor/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 663 Laser stomatologiczny - RA-DENT Stomatologia i Protetyka Rafał Zawojski - Szczecin

Laser stomatologiczny

BOHATER DO ZADAŃ SPECJALNYCH

Z myślą o Tobie i komforcie Twojego leczenia, postanowiliśmy poszerzyć zakres naszych usług i wprowadzić do oferty innowacyjne urządzenie – zaawansowany laser do zadań specjalnych!

Laser LightWalker posiada niezwykle szeroki wachlarz zastosowań klinicznych, dzięki czemu daje nam w zasadzie nieograniczone możliwości leczenia najcięższych nawet przypadków stomatologicznych z zachowaniem najwyższych standardów procesu terapeutycznego.

Nasz bohater sprawdza się we wszystkich gałęziach sztuki dentystycznej, a więc w:

STOMATOLOGII DZIECIĘCEJ

STOMATOLOGII ZACHOWAWCZEJ

ENDODONCJI

PERIODONTOLOGII

CHIRURGII STOMATOLOGICZNEJ I IMPLANTOLOGII

STOMATOLOGII ESTETYCZNEJ

Ponadto jest niezastąpiony w ortodoncji, zabiegach z zakresu medycyny estetycznej, a nawet przy leczeniu uciążliwych przyczyn chrapania.

O jego zaletach można pisać wiele.  Do najważniejszych z nich należą:

~ bezbolesne leczenie

~ brak konieczności zastosowania znieczulenia miejscowego

~ połączenie dwóch najlepszych fal lasera w jednym systemie, dające możliwość znacznego poszerzenia zakresu działań stomatologicznych

~ doskonałe efekty zabiegowe

~ skuteczność i precyzja zapewniająca wysoki poziom komfortu leczenia dla pacjenta i lekarza

~ szybsza regeneracja tkanek po zabiegach

~ idealne narzędzie do walki z dentofobią  (m.in. ze względu na brak drażniącego odgłosu borowania towarzyszący tradycyjnemu leczeniu)

 

🆘 W zaistniałej sytuacji epidemiologicznej laseroterapia stomatologiczna staje się skutecznym rozwiązaniem terapeutycznym, chociażby ze względu na właściwości bakteriobójcze i odkażające urządzenia.

 

Formularz kontaktowy

    Załącznik (opcjonalnie):

    Na podstawie art 9 ust 2 RODO i ustawy z dn. 10.05.2018 r. DZ.U z dn. 24.05.2018 poz. 1000 wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na niniejsze zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Więcej informacji na temat polityki prywatności firmy na naszej stronie. Administratorem danych osobowych jest Ra-Dent Stomatologia-Protetyka Rafał Zawojski.