Certyfikaty

W ramach rozwoju zawodowego nasi lekarze dentyści uczestniczą w sympozjach, kursokonferencjach oraz stażach specjalizacyjnych. Dokształcają się zarówno w Polsce jak i poza granicami naszego kraju, np. Austrii, Niemczech, czy USA.

Ramię w ramię ze stomatologami w gabinecie pracuje wysoko wyspecjalizowany personel średni, który oprócz asystowania przy zabiegach dba o miłą i sympatyczną atmosferę w gabinecie.

Nasz gabinet współpracuje z najlepszymi laboratoriami dentystycznymi, posiada wysokiej jakości sprzęt i materiały stomatologiczne, wykonuje nowoczesne i optymalne rozwiązania stomatologiczno-protetyczne.

Wybierz lekarza poniżej, aby zapoznać się z jego certyfikatami:

[fancygallery id=”2″]

Formularz kontaktowy

    Załącznik (opcjonalnie):

    Na podstawie art 9 ust 2 RODO i ustawy z dn. 10.05.2018 r. DZ.U z dn. 24.05.2018 poz. 1000 wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na niniejsze zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Więcej informacji na temat polityki prywatności firmy na naszej stronie. Administratorem danych osobowych jest Ra-Dent Stomatologia-Protetyka Rafał Zawojski.