Administracja

Małgorzata Moryson – Key Account Manager

Posiada ugruntowane doświadczenie w zarządzaniu strategicznym, sprzedaży i public relations. Swoją przygodę ze stomatologią rozpoczęła już w 2004 roku, gdy przyczyniła się do wydania przewodnika turystycznego dla obcokrajowców „Stettin Restaurant & Shopping Guide”. Oprócz pracy nad wydawnictwem zajmowała się nawiązywaniem współpracy pomiędzy polskimi klinikami medycznymi, a klientami ze Skandynawii czy Niemiec. Dzięki doświadczeniu zdobytemu podczas organizowania i współorganizowania wielu konsultacji medycznych poznała potrzeby klientów zagranicznych i to właśnie na nich skupia się w codziennej pracy w Klinice. Jednocześnie jest odpowiedzialna za kreowanie, wdrażanie i kontrolowanie krótko i długoterminowych strategii firmy, tworzenie planów taktycznych, kontrolę wykonalności bieżących celów i analizę raportów. Jest osobą energiczną, pogodną, zawsze uśmiechniętą, czym zdobywa sympatię pacjentów. Jej celem jest tak otoczyć opieką i zainteresowaniem pacjenta by poczuł się w naszej Klinice jak najbardziej komfortowo.

Ewa Janiszewska – Office Manager

janiszewskaAbsolwentka dwuletniej Szkoły Administracji i Wyższej Szkoły Humanistycznej w Szczecinie. Ukończyła kurs zawodowy rejestratorki OMD Mariusza Obody. W klinice jest odpowiedzialna za prowadzenie dokumentacji medycznej, ewidencję i nadzór nad prawidłowością obiegu dokumentów, korespondencji oraz informacji. Koordynuje pracę lekarzy, personelu oraz dba o dobre samopoczucie pacjentów, oferując swoją wiedzę, pomoc oraz dużą dawką energii i optymizmu. Interesuje się medycyną ogólną, amerykanistyką, dobrą książką i filmem.

Agata Janiszewska – Rejestratorka Medyczna

Ukończyła Towaroznawstwo Używek i Żywności na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym. Interesuje ją historia Szczecina, piśmiennictwo z zakresu dziennikarstwa oraz polska kinematografia. Czas wolny spędza na włóczęgach po lesie i spacerach nadmorskimi brzegami. Czasami rusza w drogę na swym mechanicznym rumaku. Uwielbia fotografować.

 

 

Sylwia Cena – Specjalista ds. Rozliczeń Klientów Zagranicznych

Kamila Kamińska – Rejestratorka Medyczna

Absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego na kierunku Zdrowie Publiczne.  Zawsze uśmiechnięta, pełna pozytywnej energii i chęci do działania. W pracy najbardziej ceni sobie miłą atmosferę oraz współpracę zespołową. Jej zaletą  jest dbałość o Pacjentów i nieustanne wychodzenie naprzeciw ich potrzebom. Czas wolny spędza, jeżeli nie przy dobrej książce,  to w otoczeniu rodziny i przyjaciół.

Katarzyna Jaświg

Absolwentka Polonistyki na Uniwersytecie Szczecińskim. Doświadczenie w branży stomatologicznej zdobywa od 2010 roku. W klinice zajmuje się kwestiami marketingowymi. Cechuje ją otwartość i empatia. W wolnych chwilach zgłębia tajniki fascynujących ją dziedzin- psychologii sportu i psychodietetyki. W kręgu jej zainteresowań znajduje się także literatura, teatr, sport.

 

 

 

Formularz kontaktowy

    Załącznik (opcjonalnie):

    Na podstawie art 9 ust 2 RODO i ustawy z dn. 10.05.2018 r. DZ.U z dn. 24.05.2018 poz. 1000 wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na niniejsze zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Więcej informacji na temat polityki prywatności firmy na naszej stronie. Administratorem danych osobowych jest Ra-Dent Stomatologia-Protetyka Rafał Zawojski.