Poznaj naszą praktykę

Centrum Stomatologiczne Ra-Dent jest nowoczesną i doskonale wyposażoną kliniką, zajmującą się kompleksowym leczeniem Pacjentów. Dzięki ciągłemu zaangażowaniu w podnoszenie kwalifikacji na kursach w kraju i za granicą, zapewniamy Państwu usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie. Zespół lekarzy specjalistów dba o zdrowy i piekny uśmiech naszych Pacjentów, wykorzystując nowoczesne technologie współczesnej medycyny. Tym, co nas wyróżnia jest nie tylko indywidualne podejście do Pacjenta, lecz także najwyższej jakości materiały, nowoczesny sprzęt oraz niezwykle komfortowe warunki leczenia.

Zajmujemy się trudnymi przypadkami implantologii, chirurgii, chorobami dziąseł (periodontologia), ortodoncją, stomatologią estetyczną (wybielanie zębów). Specjalizujemy się również w szeroko pojętej  protetyce (korony, mosty, protezy).

 

ZAUFAŁO JUŻ NAM 15 000 KLIENTÓW Z POLSKI, NIEMIEC I SKANDYNAWII

DOŁĄCZ DO NAS JUŻ DZIŚ

 WASZ PIĘKNY UŚMIECH JEST DLA NAS WAŻNY

Formularz kontaktowy

    Załącznik (opcjonalnie):

    Na podstawie art 9 ust 2 RODO i ustawy z dn. 10.05.2018 r. DZ.U z dn. 24.05.2018 poz. 1000 wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na niniejsze zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Więcej informacji na temat polityki prywatności firmy na naszej stronie. Administratorem danych osobowych jest Ra-Dent Stomatologia-Protetyka Rafał Zawojski.